Pierwsza wygrana w sezonie

W drugiej kolejce IV ligi drużyna RKSu odniosła zwycięstwo nad Przemszą Siewierz. Obie drużyny przystępowały do meczu w całkowicie odmiennych nastrojach, Przemsza w pierwszej kolejce pokonała Sarmację a RKS przegrał z Rakowem Częstochowa. Faworytem spotkania była nasza drużyna, czego niestety nie umieliśmy potwierdzić w pierwszej bezbramkowej połowie. Na szczęście na drugą połowę nasi zawodnicy wyszli bardzo zmotywowani i nastawieni bardzo ofensywnie. Już 9 minut po wznowieniu gry Kamil Zalewski zdobył bramkę po świetnej akcji prawym skrzydłem (asysta Pawła Krzosa), druga bramka padła w bardzo podobnych okolicznościach w 74 minucie a asystentem był Przemysław Wołczyk. Mecz był pełen walki, sporo agresywnej gry co pokazuje statystyka żółtych kartek, których nasi zawodnicy obejrzeli 4. Zwycięstwo jest dobrym prognostykiem przed kolejnymi meczami sezonu.