Zapowiedź meczu X kolejki - Warta Zawiercie

Już w najbliższą sobotę RKS uda się do Zawiercia żeby rozegrać mecz dziesiątej kolejki. Obie drużyny w ostatnich kolejkach odnieśli zwycięstwa, Warta pokonała młodzież z Częstochowy 8:3 i było to jej drugie zwycięstwo w tym sezonie. RKS po bardzo dobrym meczu nie dał szansy liderowi - Sarmacji Będzin pokonując ją na własnym boisku 3:0. Biorąc pod uwagę miejsce drużyn w tabeli możemy uznać że to drużyna z Będzina jest faworytem tego spotkania, niestety wiemy że drużyna z Zawiercia potrafi grać z RKSem i nigdy nie jest nam łatwo o punkty na ich terenie. Czeka nas więc mecz walki, tym bardziej że sytuacja Warty w tabeli jest nieciekawa i podrażnione ambicje mogą dać znać o sobie. Mecz rozpocznie się o godzinie 15.00. Zapraszamy kibiców!