Przegrana z Ruchem Radzionków

Niestety mecz z Ruchem Radzionków nie należał do najlepszych w naszym wykonaniu. Jedyna bramka meczu padła po rzucie karnym podyktowanym w ostatniej minucie pierwszej połowy, strzelcem bramki był Robert Wojsyk. Na drugą połowę nasza drużyna wyszła w wielką ochotą na odwrócenie niekorzystnego wyniku, niestety sędzia każde agresywniejsze zagranie karał żółtą kartką, których zawodnicy Grodźca nazbierali bardzo dużo bo 8, w tym dwóch naszych zawodników ujrzało po dwie, dlatego musieli opuścić boisko (Bochenek, Wołczyk). Mimo że RKS przez większość meczu prowadził grę a Ruch nie stworzył sobie ani jednej dogodnej sytuacji do strzelenia bramki to właśnie Radzionkowianie dopisują sobie trzy punkty.

Powiązana galeria: