Zapowiedź meczu IV kolejki - Ruch Radzionków

W najbliższą sobotę (02.09.2017) drużyna RKS rozegra wyjazdowe spotkanie z mającą duże ambicje drużyną Ruchu Radzionków. Nasz kolejny przeciwnik co roku aspiruję do walki o najwyższe cele w lidze. W obecnym sezonie zdobył 4 punkty, raz remisując, raz wygrywając oraz przegrywając swój ostatni mecz z Rakowem Częstochowa, któremu nie sprostał również RKS. Mecz zapowiada się niezwykle ciekawie, obie drużyny  przystąpią do meczu w zupełnie odmiennych nastrojach, RKS po dwóch zwycięstwach z rzędu a Ruch po wspomnianej wcześniej porażce w ostatniej kolejce. Przypomnijmy że w poprzednim sezonie nasza drużyna przegrała wyjazdowe spotkanie w Radzionkowie 3:1 a na własnym stadionie zwyciężyła 2:1. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16.