Podsumowanie Rundy okiem Trenera Piotra Tomsi
PODSUMOWANIE RUNDY OKIEM I TRENERA PIOTRA TOMSI
"To była bardzo zła runda w naszym wykonaniu ,na samym początku straciliśmy Stanisławskiego który zerwał wiązadła krzyżowe a był ważną postacią w naszym zespole.
Kluczowym momentem tej rundy był mecz ze Śląskiem Świętochłowice gdzie jechaliśmy podbudowani wygraną ze Zniczem Kłobuck. Pomimo że w tym meczu dominowaliśmy nad rywalem to nie byliśmy w stanie udowodnić swojej wyższości. Kolejne dwa mecze również przegraliśmy pomimo dobrej gry i całkowicie po tych porażkach rozsypaliśmy się mentalnie, do tego doszła kontuzja Otwinowskiego, również kluczowego gracza naszej drużyny. To wszystko spowodowało że w kolejnych meczach przeszliśmy koło gry i dostaliśmy srogie lanie od przeciwników.
Mieliśmy w tej rundzie dużo ułomności w grze naszej drużyny, ale pietą achillesową zespołu była gra ofensywna, gdzie mieliśmy duże problemy w kreowaniu sytuacji bramkowych.
Po analizie rundy przez zarząd i sztab szkoleniowy postanowiliśmy w okresie zimowym rozpocząć przebudowę drużyny, w związku z tym podziękowaliśmy za grę w naszym klubie doświadczonym zawodnikom którym chciałbym podziękować Kamilowi Bochenkowi, Grzegorzowi Kochowi, Damianowi Waśniewskiemu za wieloletnią grę w naszym klubie, którzy zostawili dla klubu "serducho" i dużo zdrowia.
W klubie zostało 6 zawodników z dużym doświadczeniem na 4 ligowych boiskach i wokół nich chcemy budować drużynę na rundę wiosenną, projekt zakłada obudować szkielet drużyny młodymi zdolnymi i perspektywicznymi zawodnikami, w związku z tym do sztabu szkoleniowego dołączył trener przygotowania motorycznego Przemysław Szczerba który będzie odpowiadał za przygotowanie motoryczne zespołu oraz monitorował młodych zawodników w ich rozwoju tworząc plany indywidualne dla tych zawodników"