Przegrana w Świętochłowicach

Niestety zniżka formy naszych zawodników jest ewidentna. Przegrywamy wysoko kolejne spotkanie, tym razem wyjazdowe ze Śląskiem Świętochłowice. Mecz od samego początku układ się nie po naszej myśli bo już w 5 minucie sędzia dyktuje rzut karny, którego wykorzystują gospodarze. W 20 minucie Zalewski świetnie wypatrzył przed polem karnym Stanislawskiego a ten został sfaulowany przez bramkarza, nie było wątpliwości i bramkarz musiał zobaczyć czerwoną kartkę. Wydawało się że Grodziec grając z przewagą jednego piłkarza odrobi straty, jednak tak się nie stało. Nasi zawodnicy co chwile dochodzili do dogodnych sytuacji ale nie potrafili pokonać bramkarza gospodarzy, za to oni strzelali bramki, druga padła w ostatniej akcji pierwszej połowy. Na tym jednak nie koniec, druga połowa wyglądała podobnie, Grodźczanie mieli sporo bardzo klarownych sytuacji a bramki w 65 o 67 minucie strzelali gospodarze. Jedyną bramkę dla naszej drużyny zdobył Zalewski w ostatniej akcji meczu.