Przekonujące zwycięstwo na koniec rundy

W zaległej kolejce IV ligi RKS pokonuje rezerwy Piasta Gliwice 7:1. Mecz zaczął się bardzo dobrze dla naszej drużyny bo już w 5 minucie meczu Waśniewski precyzyjnym uderzeniem z za pola karnego pokonał bramkarza gości. Druga bramka wpadła w 14 minucie po uderzeniu głową Wołczyka. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie. Na drugą połowę gracze RKS wyszli spokojnie i może nieco za bardzo rozluźnieni bo już w 47 minucie padła kontaktowa bramka dla Gliwiczan po szybkiej kontrze. Od tej minuty RKS zaczął grać jeszcze bardziej ofensywnie. Niesamowicie skuteczny okazał się wprowadzony w drugiej połowie Zalewski, który zdobył bramki cztery bramki znajdując się za każdym razem w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie. Bramke na swoje konto dopisał również Otwinowski strzałem głową.