Zwycięstwo z Sarmacją

W debrach Będzina gracze RKSu pokazali swoją moc, pokonując lidera ligi Sarmację Będzin. Derby Będzina jak zwykle zapowiadały się niezwykle emocjonująco i nikt z kibiców się nie zawiódł, gdyż mecz stał na bardzo wysokim poziomie a zwycięstwo 3:0 pokazało, że RKS tak łatwo nie podda się w walce o awans. Pierwsze dwie bramki strzelił były zawodnik Sarmacji Adam Baran a trzecie trafienie należało do niezawodnego Kamila Zalewskiego. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem 3:0, na drugą połowę zawodnicy z Grodźca wyszli nieco bardziej defensywnie nastawieni a Sarmaci przejęli nieco inicjatywę w ataku ale to nasi zawodnicy mieli dużo dogodniejsze sytuacje do podwyższenia rezultatu. Do ostatniego gwizdka wynik spotkanie się nie zmienił. Gratulacje!